جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

گزارش روز دانشجو

  این گزارش توسط خبرگزاری کیوسنا تهیه شده است.
  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: جریان تفکر لیبرالی در جنبش های دانشجویی زمانی اتفاق می افتد که عده ای می خواهند به خود مشروعیت دهند و دانشجویان در این مورد باید هوشیارتر باشند تا زیر سلطه استکبار قرار نگیرند.

  به گزارش دانشجویان قزوین(کیوسنادر جوامع بشری همواره تاثیرگذارترین افراد؛ جوانان آن جامعه به عنوان قشر فرهیخته، تحصیلکرده و دغدغه مند بوده است و روحیه آزادی خواهی، استقلال و مطالبه گری از ملزومات روحیه یک جوان است که از عومل اصلی هدایت تفکر افراد هر جامعه می باشد.

  جوانان و دانشجویان همواره مورد اطمینان اقشار جامعه قرار گرفته و به عنوان سکان دار جریان اعتتقادی و فکری رسالتی بس عظیم بر دوش دارند که باید با  یاری از رهنمودهای ولایت فقیه به درستی هدایت شوند.

  ۱۶ آذر با نمادی از عدالت طلبی، آرمان خواهی و استکبارستیزی بر روز دانشجو نام گرفته است و پایگاه خبری تحلیلی دانشجویان قزوین با دانشجویان و تشکل های دانشجویی در توصیفی از وقایع ۱۶ آذر ۱۳۳۲، میراث بر جای مانده از این روز و تحلیل جریانات فکری فعال در جنبش های دانشجویی به گفت و گو پرداخته است که دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در گفت وگو با خبرنگار کیوسنا به شرح وقایع این روز می پردازد:  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 25 آذر 1392
  منبع
  برچسب ها : دانشجویان ,جامعه ,دانشجویی ,کیوسنا ,گزارش ,امام خمینی ,دانشجویان قزوین ,المللی امام ,دانشجویان دانشگاه ,اسلامی دانشجویان ,اسلامی دانشجویان دا ,
  گزارش روز دانشجو

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر