جستجو

تبلیغاتگزارش

  افرادی که آرامش جامعه را بر هم زنند، صلاحیت حضور در دولت را ندارند
   
  مجتبی تسنیمی در خصوص سخنان اخیر مشاور رئیس جمهور نیز می گوید: کسی که وارد سیاست می شد باید بداند که چه سخنی را در چه وقت و در کجا بزند و یک دیپلماتیک نباید حرفی بزند که مردم جامعه خویش را ناراحت و دلخور کند.
   
  مسئول جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین تصریح کرد: هر فردی فی نفسه دارای کرامت است و نباید این کرامت دچار خدشه شود.
   
  وی ادامه داد: دولتی که شعارش ارزش بخشیدن به کرامت انسانی و با شعار تدبیر و امید بر سر کار آمده است، کسی را به عنوان مشاور برمی گزیند که در سخنان خود، این چنین با کرامت انسانی بازی می کند و این امر ما را دچار حیرت و سرگردانی کرده است.
   
  تسنیمی ادامه داد: ما دانشجویان از رئیس جمهور خواستار نظارت و پاسخی محکم و قاطع بر چنین ناهماهنگی هایی هستیم.
   
  مسئول جامعه اسلامی بیان کرد: تشکل های دانشجویی با هر اقدامی که آرامش داخلی را برهم زند، مخالف هستند و در برابر آن موضع مناسب و به موقع خواهند داشت.
   
  وی خطاب به روحانی می گوید: از رئیس جمهور خواستار پاسخگویی در خصوص اظهارات مشاور خود هستیم و سوال داریم که آیا شما مسئولید یا افرادی که چنین سخن گفته اند؟
   
  تسنیمی ادامه داد: اگر افراد دولت شما مسئول حرف های خود هستند، چنین افرادی که باعث بهم ریختگی آرامش درونی جامعه باشند، صلاحیت حضور در دولت تدبیر و امید را ندارند.

  به نقل از خبرگزاری دانشجو


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 29 آذر 1392
  منبع
  برچسب ها : جامعه ,کرامت ,چنین ,جمهور ,رئیس ,مشاور ,رئیس جمهور ,جمهور خواستار ,کرامت انسانی , مسئول جامعه ,صلاحیت حضور ,رئیس جمهور خواستار , مسئول جامعه اسل ,
  گزارش

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 4 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر